بارگیری...
دکور تولد مشهد

دکور تولد مشهد

دکور تولد مشهد

یکی از خاطره انگیزترین جشن ها در زندگی هر فرد را می توان جشن تولد دانست. برای انجام یک جشن تولد به موارد مهمی چون دکور تولد نیاز داریم. تولدمارکت مشهد با تهیه و ساخت دکورهای جشن تولد متفاوت توانسته خواسته و نیاز مشتریان را براورده سازد.

 1 - بادکنک آرایی تولد در مشهد

شاید بتوان بادکنک آرایی جشن تولد را جذاب ترین مورد جهت طراحی یک دکور تولد دانست. مدل بادکنک آرایی به چندین عامل بستگی دارد مثلا جنسیت فرد , سن و از همه مهم تر سلیقه وی دانست .

بادکنک ها نیز در رنگ ها و مدل های مختلفی موجود می باشند مثلا پرکاربردترین رنگ برای خانم ها رزگلد و سفید و برای آقایان مشکی و طلایی می باشد. بادکنک آرایی را می توان در اشکال هندسی مختلفی چون مثلث , مستطیل , مربع و دایره طراحی و اجرا نمود.

2 - اجاره بک گراند تولد

برای زیباتر شدن دکور تولد می توان از یک بک گراند استفاده نمود. جنس بک گراندها معمولا از چوب می باشد. این بک گراندها توسط پیچ به پایه ای که در پشت آن قرار دارد نصب می شود , روی بک گراند می توان به دو صورت آن را دیزاین نمود اول با استفاده از بادکنک و دوم استفاده از بنر چاپی...

3 - کرایه عدد چراغدار

 از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای دکور تولد می توان به عدد چراغدار تولد اشاره کرد. اعداد مورد استفاده توسط تولد مارکت دارای منوهای مختلفی می باشد این اعداد با ریموت و در حالت های مختلف قرار می گیرند مثلا قابلیت تغییر رنگ ( 21 رنگ ) , کم و زیاد شدن نور , حالت ثابت و چشمک زن...

نظرات کاربران

نظر بدهید